WIEDZA - DZIEDZICTWO - ESTETYZM

VillaCrosno Royal

KROSNO ODRZAŃSKIE

Perła miejskiejarchitektury

Ten wyjątkowy obiekt położony w Krośnie Odrzańskim przechodzi właśnie niespotykaną metamorfozę. Niegdyś przychodnia oraz opuszczony pałac, dzisiaj jeden z najpiękniej położonych budynków miasta z widokiem na Odrę.

Inwestycja ma na celu przygotowanie budynku do stanu deweloperskiego, który będzie idealną propozycją pod luksusowy hotel, klinikę lub ekskluzywne apartamenty na wynajem.

Kontakt

Principium, czyli nowypoczątek.

Wszystko ma swój początek. Wyjątkowa przestrzeń, którą kreujemy powstaje, na bazie zupełnie niepozornych miejsc. Kiedy dostrzeżemy w nich potencjał, rozpoczynamy proces całkowitej przemiany.

Informacjeinwestycyjne

Luksusowa rezydencja, hotel, klinika, SPA lub kancelarie prawne z apartamentami na piętrach.

Powierzchnia: 740m2 Styl: Modern ClassicLiczba pomieszczeń: powyżej 25 Piętro: 3 kondygnacje + piwnica

Opis: Niegdysiejsza rezydencja z początku XX w. położona w poniemieckiej części willowej Krosna Odrzańskiego z widokiem na Odrę. Przy zachowaniu kształtu i szczegółów architektonicznych zostają wprowadzane nowoczesne elementy: nowa drewniana stolarka okienna, klasyczne przepiękne drzwi przesuwane. Dodatkowo wprowadzamy podłogowe, gazowe i elektryczne ogrzewanie oraz windę. Kolorystyka dostosowana do europejskich trendów XXI w.

Charakterystycznedetale

Przepiękna weranda, zmiana kolorystyki na szarości i antracyty, przestronne duże i wysokie pomieszczenia.

Szukasz inwestycji?

Jeżeli szukasz wyjątowych inwestycji lub planujesz stworzenie wyjątkowych wnętrz to skontaktuj się z nami. Jako doświadczeni inwestorzy wesprzemy Cię wiedzą z zakresu renowacji oraz pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości.