Iterum, czyli piękneponownie!

Marka ŁUKOWIETZ Investment specjalizuje się w remontach wyjątkowych nieruchomości, które charakteryzuje najwyższa jakość wykończenia oraz nietuzinkowe materiały. Doświadczenie zdobywane przez lata sprawiło, że na naszym koncie znajduje się kilka nietuzinkowych projektów.

Kochamy klasykę, ale i nowoczesny sznyt. Architektura to nasza prawdziwa pasja. Nasze motto zamykamy pod jednym hasłem „Iterum”, czyli piękne na nowo. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz oparcie w postaci doświadczenia inwestycyjnego.

BIEŻĄCA INWESTYCJA

Villa CrosnoRoyal

Dowiedz się więcej

Ten wyjątkowy obiekt położony w Krośnie Odrzańskim przechodzi właśnie niespotykaną metamorfozę. Niegdyś przychodnia oraz opuszczony pałac, dzisiaj jeden z najpiękniej położonych budynków miasta z widokiem na Odrę.

Inwestycja ma na celu przygotowanie budynku do stanu deweloperskiego, który będzie idealną propozycją pod luksusowy hotel, klinikę lub ekskluzywne apartamenty na wynajem.

Inwestycje zrealizowane

Zachęcamy do zapoznania się z projektami, które mieliśmy okazję zrealizować. Efekt finalny to suma wartości, które kształtują naszą markę.

Apartament Matejco

Zakończenie inwestycji: Maj 2020

Dowiedz się więcej

Apartament Novogardiae

Zakończenie inwestycji: Listopad 2021

Dowiedz się więcej

Dwór Dobroszów

Zakończenie inwestycji: Maj 2018

Dowiedz się więcej

Szukasz inwestycji?

Jeżeli szukasz wyjątowych inwestycji lub planujesz stworzenie wyjątkowych wnętrz to skontaktuj się z nami. Jako doświadczeni inwestorzy wesprzemy Cię wiedzą z zakresu renowacji oraz pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości.

NAPISZ DO NAS