WIEDZA - DZIEDZICTWO - ESTETYZM

ApartamentNovogardiae

Nowogród Bobrzański

Komforti dobry smak

Nowogród Bobrzański to niewielka miejscowość między Żarami, a Zieloną Górą. Apartament Novogardiae to piękne wnętrza, najwyższej jakości materiały oraz wyjątkowy design.

Kontakt

Principium, czyli nowypoczątek.

Wszystko ma swój początek. Wyjątkowa przestrzeń, którą kreujemy powstaje, na bazie zupełnie niepozornych miejsc. Kiedy dostrzeżemy w nich potencjał, rozpoczynamy proces całkowitej przemiany.

Informacjeinwestycyjne

Luksusowy apartament dla dużej rodziny

Powierzchnia: 120m2 Styl: Modern Classic Liczba pmieszczeń: 10

Luksusowy apartament, który powstał z połączenia dwóch 60m2 mieszkań. Pierwszym etapem było wyburzenie ścian i zmiana przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń. Końcowy projekt to 120 metrowy, nowoczesny apartament z piękną częścią dzienną, wielką sypialnią z łazienką i częścią mieszkalną dla dzieci. Wyposażony w niezależną pralnię w garderobie, dodatkowe łazienki oraz toaleta. Przy inwestycji wykorzystaliśmy najwyższej klasy materiały oraz prace wykończeniowe.

Charakterystycznedetale

Czarne włoskie podłogi na ogrzewaniu podłogowym, pomieszczenia klimatyzowane, dwie niezależne loggie. Salon połączony z kuchnią i jadalnią, Część dzienna i sypialniana w jednej tonacji barw (dąb i błękit na czarnej posadzce). Kryształowe, nowoczesne oświetlenie; złote baterie z najwyższej jakości osprzętem kuchennym.

Szukasz inwestycji?

Jeżeli szukasz wyjątowych inwestycji lub planujesz stworzenie wyjątkowych wnętrz to skontaktuj się z nami. Jako doświadczeni inwestorzy wesprzemy Cię wiedzą z zakresu renowacji oraz pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości.