WIEDZA - DZIEDZICTWO - ESTETYZM

ApartamentMatejco

ZIELONA GÓRA

Luksusw centrum

Luksusowe mieszkanie o powierzchni 90m2 w samym centrum Zielonej Góry. Ponadczasowe wnętrza, najwyższej jakości materiały oraz widok na Palmiarnię stawiają tę inwestycję w czołówce miejskich nieruchomości.

Apartament znajduje się na II piętrze nowoczesnego budynku, który powstał w 2021 roku. Cena apartamentu obejmuje wejście do klatki z windą oraz 2 garaże znajdujące się na poziomie 1.

Kontakt

Informacjeinwestycyjne

Dla wymagającej pary lub dla 3-4 os. rodziny.

Powierzchnia: 90m2 Styl: Modern Classic Liczba pomieszczeń: 4+2 loggie i balkon

Opis: Luksusowy apartament w ścisłym centrum Zielonej Góry w nowym zagospodarowano istniejący rozkład, wykorzystując każdy cm kwadratowy dla stworzenia dużej przestrzeni dziennej z luksusową kuchnią i loggią. Powstał piękny penthouse dla wymagających, wybierających centrum przepięknego miasta blisko (jednak nie w bezpośrednim sąsiedztwie) - restauracji, klubów , teatru czy urzędów.

Charakterystycznedetale

Najbardziej charakterystyczne detale: posadzki Versace, szczotkowane złoto na armaturze, automatyczna toaleta z funkcją podmywania, klimatyzacja, elektryczne firany i zasłony, najwyższej jakości meble.

Szukasz inwestycji?

Jeżeli szukasz wyjątowych inwestycji lub planujesz stworzenie wyjątkowych wnętrz to skontaktuj się z nami. Jako doświadczeni inwestorzy wesprzemy Cię wiedzą z zakresu renowacji oraz pomożemy w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości.